EFT

Shamballa 1024


Shamballa 1024 - energia lásky a slobody

Shamballa je multidimenzionálny energetický liečebný systém, ktorý sa používa na harmonizáciu duše, mysle a tela.

Multidimenzinálny liečebný systém Shamballa 1024 je cestou poznania, života a bytia, svojho ja a pochopenia spojenia so všetkým a všetkými. Lieči na všetkých úrovniach, jej použitie je rýchlejšie a silnejšie ... účinnejšie. Pôsobí aj na ochorenia, ktoré sú v tradičnom reiki považované za nezvratné.

Energia Shamballa je v tomto momente najvyššia svetelná energia na Zemi. Jej hlavnými atribútmi, ktoré v sebe nesie sú LÁSKA a SLOBODA. Prináša ukončenie karmického kolobehu. Dôležité je odpustenie – odpustenie samému sebe aj všetkým ostatným. Vina a hriech neexistujú, tie vymysleli ľudia. Existuje len skúsenosť. Shamballa prináša oslobodenie sa od obmedzení a strachu. To je jediná cesta k sebe samému. Pomôže vám zbaviť sa všetkého, čo nie je vaše ... získaných presvedčení. Keď sa zbavíte týchto nánosov, zistíte, kto ste a čo chcete a budete môcť začať slobodne napĺňať svoj potenciál. Nasledovať svoje poslanie, ktoré máte.

Čo robí Shamballou tak silnou a mocnou je zlúčenie energií.

Je to kombinácia :
1. Reiki
2. Mahatma - Božské Ja (energia života božstva a osvietenia)
3. Kristovo vedomie (všeobímajúca láska)
4. Nanebovzatí majstri (integrácia tvojich multidimenzionálnych aspektov)

 

Shamballa a symboly


Práca so Shamballou je jednoduchá a a prístupná naozaj pre všetkých, ktorí sa rozhodli sa jej otvoriť. Začína sa zasvätením. V rámci zasvätenia sa vám do aury ukladajú symboly, z ktorých každý má svoju funkciu – ich počet je podľa úrovne zasvätenia. Celkový počet je 1024 - preto Shamballa 1024. Je možné získať aj viac symbolov a vyššiu úroveň, to sa však deje samovoľne pri aktívnom používaní. Pri liečení (nielen fyzickom) si energia sama poskladá tie symboly, ktoré sú pre daný problém tie pravé (ako keď lekárnik v lekárni pre vás namieša liek z tých správnych komponentov).

Shamballa a jej pôsobenie

Z mojej vlastnej skúsenosti je Shamballa katalyzátor, ktorý pomáha urýchliť duchovný vývoj a liečiť. Ide o prijatie tej najvyššej možnej energie, ktorú je nám na tejto úrovni umožnené prijať. Ak sa dáte na prácu so Shamballou, čaká vás dobrodružná cesta, na ktorej sa dozviete veľa o sebe aj o svete okolo vás.Väčšinou neurobí veci za vás, ale privedie vám do života skúsenosti, ktoré potrebujete , aby sa vo vašom živote všetko vyčistilo a váš život presvietila harmónia. To samozrejme nemusí byť bezbolestný proces, pokiaľ sa ego bráni a bojuje o veci, ktoré sú už vo vašom živote zbytočné. Vtedy vám pomôže len sa toho pustiť.

Shamballa je teda nástroj pre pokročilejších a odvážnych. Zasvätenie odporúčam tým, ktorí na sebe už nejakú dobu pracujú alebo už majú skúsenosti s nejakým druhom energie. Výsledok stojí za to !

Práca so Shamballou je veľmi jednoduchá. Kompletné sedenie trvá len niekoľko minút. Je to výborná energia pre liečenie rôznych fyzických, ale aj emocionálnych problémov. Posilní váš imunitný systém. Môže byť ku pomoci pre odbúravanie stresov čí rozpustenie blokov. Liečiť môžete seba samým, iných ľudí, ale aj zvieratá a či samotnú Zem.

Odporúčam všetkým.

 

James Redfield - Tajemství Shambally (na stiahnutie)


tajemstvi-shambhaly.doc [823 KB]

Road to Shambala


Wash away my troubles, wash away my pain
With the rain in Shambala
Wash away my sorrow, wash away my shame
With the rain in Shambala